Zakupy i bezpieczeństwo

Staramy się aby nasi klienci czuli się bezpiecznie kupując u nas produkty

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych


Zaszyfrowane zakupy

  • Płatności oraz formularze składanych zamówień są szyfrowane za pomocą połączenia zabezpieczonego certyfikatem SSL. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o bezpieczne zakupy.
Przelewy24

Płatności i bezpieczeństwo

  • Przelewy elektroniczne oraz płatności kartą zapewnia firma Przelewy24.pl. Transakcje są szyfrowane za pomocą SSL. Dodatkowo płatność kartą kredytową jest chroniona za pomocą 3D Secure (Weryfikowane przez VISA oraz MasterCard SecureCode).
  • Sklep teomedical.pl posiada jedynie dane, które służą do kontaktu z Konsumentem, wysłania paragonu lub faktury oraz te podane przez klienta w procesie zakupu. Nasi pracownicy nie mają dostępu do informacji, które są związane z płatnościami kartą oraz przelewami przez internet.
Bezpieczne zakupy

Bezpieczna wysyłka

  • Starannie przygotowujemy oraz przywiązujemy dużą uwagę do jakości pakowania produktów, aby dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Wszystkie przesyłki są ubezpieczane na pełną jej wartość. Wykorzystujemy firmy kurierskie DHL i GEIS, a większe zamówienia zawozimy własnym transportem lub wynajmujemy zaufaną firmę spedycyjną.

Gwarantowana jakość obsługi

  • Nasz profesjonalny zespół sprzedawców pilnuje wszelkich zamówień. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu z każdym problemem dotyczącym samego procesu zakupu czy naszego asortymentu.

Gwarantujemy zadowolenie z zakupów

  • Zgodnie z prawem konsumenckim istnieje opcja odstąpienia od zakupu w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliście Państwo nasz produkt. Zwracany przedmiot nie może być uszkodzony oraz posiadach jakichkolwiek śladów użytkowania. Jeżeli klient zauważy, że produkt posiada wady fizyczne, które wynikają z wadliwej produkcji, wówczas klient ma prawo do reklamacji. Zostanie ona rozpatrzona w ciągu 14-30 dni.

Dane osobowe

  • Wraz z wejściem RODO dostosowaliśmy się do zasad przetwarzania danych osobowych. Razem z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Klient ma prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia swoich danych osobowych.