O sklepie

Działalność TeoMedical stanowi odpowiedź na wymagania szerokiego spektrum osób w związku z epidemią COVID-19. Firma powstała, aby zaspokoić podstawowe potrzeby osób zdrowych, jak i pomóc w opiece nad chorymi. Staramy się promować w ten sposób bezpieczeństwo oraz nawyki higieniczne, które przyczyniają się do zdrowia nas wszystkich. Zapewniamy dostęp do obszernej gamy produktów dopasowanych do obecnych wytycznych, wynikających z rozporządzenia Ministra Zdrowia oraz indywidualnych potrzeb każdego kupującego.

Od lat działamy w branży BHP, dlatego znamy doskonale zapotrzebowanie wynikające z wymogów prawnych, nałożonych na przedsiębiorców. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne w zapewnieniu jak najbardziej sterylnych i higienicznych warunków pracy dla zatrudnionych. Ponadto oferujemy także sprzęt dostosowany do użytku prywatnego i domowego.

Dysponujemy dużymi stanami magazynowymi, które umożliwiają błyskawiczne realizowanie zamówień. Mamy świadomość, że zdrowie jest najważniejsze. Z tego względu większość asortymentu kierowana jest do transportu w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.