ADEM & HAVVA

ADEM & HAVVA

Adem & Havva Medical jest marką należącą do grupy Adem & Havva. Ta turecka firma świadczy wysokiej jakości usługi związane m.in. z przeszczepami włosów czy chirurgią plastyczną. Dopasowuje się jednak do potrzeb rynku, dlatego podjęła się przygotowania i produkcji akcesoriów ochronnych, zapewniających bezpieczeństwo w kontakcie z wirusem Covid-19. Angażuje się w produkcję i sprzedaż masek, przyłbic, kombinezonów jednorazowych oraz wielorazowego użytku, ochronnego ubioru na stopy oraz fartuchów.

Chociaż Adem & Havva Medical działa w Turcji, podejmuje się wysyłki produktów na cały świat. W czasie walki z Covid-19 niezwykle istotne są kwestie bezpieczeństwa, zwłaszcza u osób, które pracują w branży medycznej. Dlatego wsparcie w postaci trwałego i niezawodnego ubioru ochronnego jest niezbędne, aby lekarze, pielęgniarki i inne osoby działające na terenie szpitali i placówek medycznych miały możliwość sięgnięcia po kombinezon ochronny lub maskę.

ADEM & HAVVA

(3 produkty)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 3

  1. Foliowy ochraniacz na obuwie Teo-21 - 100 sztuk
    -56%
    Bestseller
    Waga: 0.01 kg
    TEO-21
    Foliowy ochraniacz na obuwie Teo-21 - 100 sztuk
    Normalna cena 22,14 zł 18,00 zł Nasza cena 7,90 zł 9,72 zł
    W magazynie 99 szt.
    Wysyłka: 24H
    Kolejne sztuki: 2 tygodnie
  2. Czepek jednorazowy biały rozmiar 42 cm Teo-31 - 100 sztuk
    -36%
    Bestseller
    Waga: 0.01 kg
    TEO-31
    Czepek jednorazowy biały rozmiar 42 cm Teo-31 - 100 sztuk
    Normalna cena 11,87 zł 10,99 zł Nasza cena 7,00 zł 7,56 zł
    W magazynie 92 szt.
    Wysyłka: 24H
    Kolejne sztuki: 48 godzin
  3. Foliowy ochraniacz na obuwie Teo-21_1 - 1000 sztuk
    -38%
    Bestseller
    Waga: 0.01 kg
    TEO-21_1
    Foliowy ochraniacz na obuwie Teo-21_1 - 1000 sztuk
    Normalna cena 97,17 zł 79,00 zł Nasza cena 49,00 zł 60,27 zł
    W magazynie 10 szt.
    Wysyłka: 24H
    Kolejne sztuki: 2 tygodnie
Ładowanie produktów...
Pokaż więcej produktów

ADEM & HAVVA

(3 produkty)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 3

Bestsellery

Adem & Havva od lat oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. Dzięki temu doskonale zna branżę i wie, z jakich akcesoriów ochronnych muszą korzystać lekarze, pielęgniarki i pracownicy medyczni. W momencie pojawienia się wirusa Covid-19 i bardzo szybko wzrastającej liczby chorych. Adem & Hevva Medical podjęło się zaprojektowania i wykonania niezbędnej jakości środków ochrony osobistej. Ich wykorzystanie działa w dwie strony. Z jednej – fartuch ochronny w połączeniu z maską i przyłbicą stanowi barierę, która ogranicza ryzyko zarażenia się wirusem od pacjenta. Z drugiej – pacjenci nie są narażeni na jakiekolwiek infekcje, którymi mogliby zarazić się od personelu, a które osłabiłyby i tak już chory organizm. Do tej pory fartuch medyczny zapewniał odpowiednią higienę w kontakcie pracownika medycznego z pacjentem. W sytuacji zagrożenia wirusem może nawet uchronić kogoś przed śmiercią.

Adem & Havva Medical ma w katalogu produktów wszystkie elementy profesjonalnego ubioru, pozwalające na zabezpieczenie się podczas pracy w trudnych warunkach epidemiologicznych. Kombinezon ochronny zakrywa całe ciało, łącznie z głową. Kaptur ma wszytą gumkę, dzięki czemu ściśle przylega do głowy. Przód zapinany jest po samą szyję, a elastyczna talia sprawia, że nadmiar materiału nie przeszkadza w wykonywaniu pracy. Maseczki zapewniają ochronę podstawową lub w pełni ograniczają dostęp wirusa dzięki trzem warstwom filtrującym. To niezbędne akcesorium i podstawa w pracy w warunkach medycznych i funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Medycy wykorzystują również fartuch ochronny o przeznaczeniu jednorazowym.

Aby dodatkowo ochronić się przed wirusem, oprócz maseczek, pracownicy medyczni osłaniają twarz za pomocą przyłbic. Stanowią one barierę dla różnego rodzaju patogenów i zanieczyszczeń. Prosta budowa jest jednocześnie praktyczna, a przezroczysty plastik nie utrudnia widzenia, co jest bardzo istotne w trakcie pracy – podczas badania pacjenta, wykonywania iniekcji lub w pracy specjalisty na stanowisku laboratoryjnym.