Concertino

 Concertino

Concertino jest jedną z marek Dramers, która jest firmą działającą od 1992 roku. Została założona jako firma rodzinna. Oferuje swoje produkty nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Eksport odbywa się już do niemal 50 krajów rozsianych po całym świecie. Istotnym faktem jest to, że Dramers ma w ofercie również produkcję realizowaną na zlecenie klientów, pod ich marką.

W ciągu kilkudziesięciu lat od powstania firmy rodzinnej urosła ona do dużo większych rozmiarów, zatrudniając wiele osób i produkując ponad 3,5 miliona sztuk produktów miesięcznie. Właściciele mogą pochwalić się tym, że kapitał firmy w całości należy do Polski, a jej wartości pozostały niezmienne. Dramers posiada własny park maszynowy, w którym działają inżynierowie oraz pracownicy produkcyjni.

Z uwagi na jak najwyższą jakość i standardy pracy, na każdym etapie procesu produkcyjnego przeprowadzana jest kontrola jakości. Wdrożone systemy zarządzania jakością oparte są o normy ISO.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

Dramers podąża za potrzebami konsumentów oraz firm, które starają się jak najlepiej trafić w popyt obecny na rynku. W związku z tym w jego produkcji znalazły się takie produkty jak żel do dezynfekcji lub spray antybakteryjny z alkoholem. Są one obecnie bardzo pożądane, dlatego wiele firm decyduje się na oferowanie ich pod swoją marką. Dramers odpowiada na te potrzeby, dopasowując swoją ofertę do potrzeb klienta. Zasady przestrzegania higieny są niezwykle ważne, dlatego istotny jest szeroki dostęp do tego typu produktów. Żel dezynfekujący z pompką jest często traktowany jak niezbędny gadżet, który powinien zawsze znajdować się pod ręką.

Ważnym filarem produkcji prowadzonej przez Dramers jest Private Label. Specjalnie przeznaczony do tego zespół pracowników obsługuje wyłącznie projekty marki własnej. Odpowiadają oni za kontakty z Klientami, pełną obsługę zlecenia, wdrożenie produkcji oraz organizację dostaw. Dzięki własnemu laboratorium może korzystać nie tylko z już gotowych receptur, ale też dostosowywać je do potrzeb każdego Klienta indywidualnie. Może również wesprzeć go w tworzeniu wyglądu produktów, który obejmuje projekty graficzne etykiet i opakowań. Tego typu kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie przekonała do Private label Klientów z wielu krajów na całym świecie. To dowód na to, że firma działająca w Polsce, dzięki swojej jakości produktów i oferty, jest w stanie konkurować z innymi podobnymi obecnymi na światowym rynku.