DorTech

DorTech

DorTech jest polską firmą, która została założona w 1995 roku, zatem ma za sobą wiele lat doświadczenia, które procentuje wysoką jakością obsługi klienta. Dostarcza produkty związane z pakowaniem i konfekcjonowaniem produktów spożywczych i kosmetycznych. Produkuje również chusteczki nawilżane, gaziki jednorazowe i różnorodne produkty w małych opakowaniach. Rozszerzył również działalność o ofertę skierowaną do przemysłu farmaceutycznego. Głównie polega ona na pakowaniu pastylek, tabletek itp. w blistry.

Tym, co z pewnością jest istotne w tego typu działaności, jest wdrożony na produkcji System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a także System HACCP. Ma to znaczenie dla bezpieczeństwa oraz jakości usług wykonywanych na zlecenie Klientów. Ponadto DorTech w procesie pakowania kosmetyków wdrożył system Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Za sprawą tego czystość i jakość materiałów wykorzystywanych w produkcji znacznie się polepszyła. Znaczenie ma tu m.in. sposób kontrolowania pochodzenia surowców, z których się korzysta.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

Dor Tech stale rozwija obszary swojej działalności, dlatego obecnie zajmuje się: kapsułkowaniem, blistrowaniem, saszetkowaniem, pakowaniem w sticki, konfekcjonowaniem, etykietowaniem, znakowaniem i datowaniem. Oferuje także możliwość napełniania tub polietylenowych w kilku rozmiarach oraz tub aluminiowych. Oprócz oferty usługowej Dortech rozwija dział produkcji. Wśród nich znajdziemy AlkoAntidotum, cukier, xylitol, gaziki do dezynfekcji skóry, chusteczki cytrynowe, chusteczki do czyszczenia (np. okularów i butów).

Gaziki jednorazowe z oferty producenta nasączone są alkoholem izopropylowym w stężeniu 70%. To optymalna ilość alkoholu, która pozwala na skuteczne zdezynfekowanie skóry. Produkt tego typu może znaleźć się w domowej apteczce, ale też zostanie z powodzeniem wykorzystany w warunkach medycznych. Alkohol izopropylowy, którym nasączone są gaziki, działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Dzięki temu miejsce zabiegu medycznego lub rany nie jest narażone na zakażenie. Gaziki dezynfekujące są bardzo miękkie, co ułatwia korzystanie z nich. To sprawia, że komfortowo oczyszcza się z ich pomocą sprzęt medyczny i kosmetyczny oraz przyrządy wykorzystywane do różnego typu zabiegów. Jednocześnie zapakowanie ich w praktyczne woreczki ogranicza zanieczyszczenie ich w trudnych warunkach pracy. Saszetki łatwo się otwierają, nawet jeżeli pracę wykonuje się w rękawiczkach winylowych lub lateksowych.

Dortech stale rozwija swoją firmę i działalność, korzystając z Funduszy Europejskich. Dzięki temu m.in. zakupił maszyny, urządzenia i oprogramowanie niezbędne do wdrażania innowacyjnych rozwiązań do konfekcjonowania. Podniosło to konkurencyjność firmy nie tylko na runku polskim, ale i międzynarodowym. Przyczyniło się to nie tylko do usprawnienia procesów produkcyjnych, ale też wzrostu zatrudnienia, co pozytywnie wpływa na region, w którym Dortech posiada swoje zakłady produkcyjne.