DR SZMICH

DR SZMICH

Oferta marki Dr Szmich skoncentrowana jest wokół specjalistycznych kosmetyków do dezynfekcji oraz tych przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy. Dzięki nim każdy może poczuć się pięknie, bezpiecznie oraz zapewnić sobie komfort, który jest tak bardzo ważny na co dzień. Nazwa firmy pochodzi od jej twórcy Józefa Szmich - doktora Biochemii i Biotechnologii Politechniki Łódzkiej.

Jego wiedza na temat rozwiązań kosmetycznych poparta jest wieloma latami badań i praktyki. Dr Szmit to marka, która posiada już 30 lat doświadczenia. Przez ten czas zyskała doświadczenie oraz zbudowała zaplecze produkcyjne oraz laboratoryjne. Warto dodać, że działa na terenie Polski, zatem wspiera polskich pracowników oraz gospodarkę. Po jej kosmetyki można sięgać bez wachania, ponieważ ich receptury są przebadane dermatologicznie, są zatem w pełni bezpieczne. Za ich jakość swoim nazwiskiem poręczyć może twórca marki, do którego wiedzy i doświadczenia Klienci mają ogromne zaufanie, na które zapracował przez lata.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

Dr Szmit jest marką, której produkty są wytwarzane przez firmę Delia Cosmetics. Ta owocna współpraca przebiega już przez wiele lat. Oprócz kosmetyków Klienci otrzymają również wyroby medyczne (gdyż firma posiada uprawnienia do ich produkcji) oraz do dezynfekcji. Żel antybakteryjny stał się szczególnie pożądany w czasie wystąpienia sytuacji epidemii. Jest wykorzystywany na co dzień w wielu sytuacjach, nie tylko medycznych. Dr Szmit działa również na polu charytatywnym i społecznym, zatem wiele sztuk żelu do dezynfekcji przekazał nieodpłatnie fundacjom i szpitalom, udowadniając, że wyjątkowo na sercu leży mu dobro Klientów.

Specjalistyczne preparaty do dezynfekcji dłoni, które posiada w swojej ofercie marka, cechuje stężenie alkoholu 70%. Jest ono optymalne dla tego typu produktów. Warto pamiętać, że dzięki korzystaniu z nich zapewniamy sobie maksymalną higienę i bezpieczeństwo przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Preparat zabija 99,99% wirusów, bakterii i grzybów. Żel do rąk bez wody jest równie skuteczny co ten, który zawiera H2O. Istotne jest również to, że oprócz alkoholu w recepturze włączone są składniki pielęgnujące. Dzięki temu skóra dłoni pozostaje w dobrej kondycji nawet w sytuacji, gdy musi być często poddawana dezynfekowaniu.

Żele antybakteryjne oraz płyny do dezynfekcji Dr Szmich zostały przygotowane zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Oferowane są w opakowaniach, które można dowolnie wybrać w zależności od przeznaczenia produktu. Najmniejsze są saszetki, które zawierają porcję do jednorazowego użycia. Mieszczą się nawet w kieszeni lub portfelu, więc zawsze można mieć je pod ręką. Również na co dzień sprawdzają się żele w tubce oraz płyn do dezynfekcji w sprayu. Z kolei do uzupełniania dozowników przeznaczony jest żel oraz płyn w dużym pojemniku 4 litrowym. Są optymalne cenowo i wystarczają na dłuższy czas. Korzystając z takiego rozwiązania zawsze można mieć niezbędny zapas pod ręką.