Jax

Jax

Jax jest producentem chemii profesjonalnej, która znajduje szerokie zastosowanie w warunkach przemysłowych, różnego rodzaju zakładach, ale też w gospodarstwach domowych. W jej ofercie znajduje się m.in.: płyn dezynfekujący, do odkamieniania płukania i prania, płyny do mycia naczyń oraz różnorodne produkty z tzw. chemii samochodowej.

Poza tym Jax oferuje szeroką gamę preparatów przeznaczonych do mycia kominków, łazienek, podłóg itp. Odnogę firmy tworzy Jax Professional z produktami dla branż specjalistycznych, jak HoReCa, przetwórnie owocowo-warzywne, browarnictwo czy mleczarstwo. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala na tworzenie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb użytkowników. Oprócz wysokiej jakości klienci otrzymują produkty zgodne z normami ISO oraz wszelkimi wymogami, które są obecne na rynku. Producent podkreśla, że wykorzystywane przez nią technologie są nowoczesne i wykorzystują osiągnięcia naukowców w dziedzinie chemii przemysłowej.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

Historia firmy Jax sięga aż 1984 roku. Działa na terenie Polski oraz wielu krajów europejskich, dzięki czemu jest godnym ambasadorem naszego kraju i gospodarki. Może pochwalić się współpracą z największymi sieciami marketów budowlanych i przemysłowych, np. Selgros. Jax przyjął, że jego misją będzie dostarczanie produktów najwyższej jakości, które będą skuteczne, a przy tym wydajne. Co istotne, oprócz samych środków, które przeznacza do sprzedaży, oferuje konsultacje, podczas których specjaliści dzielą się wiedzą z jak najbardziej optymalnego wykorzystania chemii profesjonalnej. Można również wziąć udział w szkoleniu dotyczącym efektywnego sposobu ich użycia. Jax w swojej firmie wdrożył wysokie standardy jakości pracy, m.in. System Zarządzania Jakością, który spełnia kryteria normy międzynarodowej EN-ISO 9001:2015.

W ofercie produktów Jax znajdziemy nie tylko preparaty o przeznaczeniu profesjonalnym, ale też płyn do odkażania, który znajdzie zastosowanie w warunkach domowych oraz biurowych. To dowód na to, że to producent, który stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zmianom, które czasem następują dość szybko i niespodziewanie. Duże opakowania pozwalają na optymalne dysponowanie zawartością i ekonomiczne podejście do zakupów. Płyny antybakteryjne wykorzystywane są do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni - nie tylko podłóg, ale również mebli. Nie są już kojarzone wyłącznie z branżą medyczną i warunkami sterylnymi. Ze względu na zagrożenie wirusami i grzybami, dużą wagę przykłada się do utrzymania higieny pomieszczeń w jak najwyzszym standardzie.

Jax wychodzi temu naprzeciw, proponując szeroką gamę produktów do odkażania. Uzupełnieniem produktów do odkażania powierzchniowego, są płyny dezynfekujące do rąk. Nowoczesny skład tego typu preparatach pozwala jednocześnie na ochronę skóry rąk, co jest szczególnie ważne, gdy z tego typu środka korzysta się często. Praktyczne opakowania dają możliwość wygodnego uzupełnienia płynem mniejszych pojemników oraz różnego typu stanowisk do dezynfekcji.