Tenzi

Tenzi

Tenzi jest cenionym polskim producentem środków czystości do profesjonalnego użytku, które wykorzystywane są w branży gastronomicznej, hotelarskiej, samochodowej oraz przemysłowej. Znajdują one również szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych. Firma ma już wieloletnią tradycję, za którą idzie również doświadczenie, ponieważ swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Potwierdzeniem standardów, które wprowadziła, jest m.in . certyfikat ISO 9001:2015 oraz standard BRC.

Tenzi za swoje hasło przewodnie przyjęła „Przewaga dzięki jakości”. Na co dzień potwierdza te słowa, oferując środki niezawodne i odpowiadające potrzebom klientów. Firma może pochwalić się tym, iż działa na czterech kontynentach, a jej produkty są sprzedawane w 50 krajach. Warto wspomnieć o tym, że Tenzi opracowuje swoje preparaty samodzielnie na każdym polu, poddając je testom oraz badaniom we własnym laboratorium. Pozwala to na osiągnięcie najlepszych rezultatów oraz dysponowanie wiedzą konkurencyjną na rynku. Dzięki temu może rywalizować z najlepszymi przedstawicielami w branży.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

W katalogu Tenzi znajdziemy szeroką gamę środków czyszczących, wśród których jest zarówno płyn do dezynfekcji, jak i do mycia samochodu. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, iż każdy Klient otrzymuje możliwość sięgnięcia po produkt, który najlepiej będzie odpowiadał jego potrzebom. Tak samo ważne jest oczyszczanie dużych powierzchni, jak podłoga oraz meble, jak również rąk, gdyż właśnie z ich pomocą przenosi się wiele wirusów, bakterii i grzybów. Tenzi zatem przygotował ofertę, która sprawdzi się na każdym polu. Płyny do dezynfekcji z oferty Tenzi mają działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Można sięgnąć także po mydło w płynie, które skutecznie usuwa z rąk niechcianych gości.

Do większych powierzchni doskonale nadają się płyny odkażające oraz myjąco-dezynfekujące. Służą one do czyszczenia blatów mebli, poręczy, klamek, powierzchni roboczych, a nawet podłóg i ścian. W zależności od miejsca przeznaczenia można sięgnąć po butelkę z praktycznym sprayem lub po duży baniak, z którego dozuje się mniejsze ilości preparatu. Dużym powodzeniem cieszy się zaproponowana przez Tenzi Higiena Line. To zbiór chemii przemysłowej, w którym umieszczone zostały różnego rodzaju produkty do usuwania kamienia, tłuszczu, rdzy i innego typu zabrudzeń. Znalazło się tam również miejsce dla produktów do higieny rąk oraz środków odkażających.

Tenzi idzie z duchem czasów i podąża za zmianami, jakie ciągle dzieją się wokół nas. Dlatego stworzył linię produktów ECO, w której znalazły się ekologiczne wersje najpopularniejszych produktów z katalogu. Najistotniejszą informacją jest fakt, iż są one biodegradowalne, co doceniają zwłaszcza osoby posiadające przydomowe oczyszczalnie ścieków. Znajdziemy tu preparaty do mycia mebli, powierzchni kuchennych, szyb, sanitariatów, podłóg, a nawet naczyń. Warto zwrócić uwagę na estetyczne opakowania oraz praktyczne dozowniki. Linia ECO jest zdecydowanie ukłonem w stronę osób, które stawiają na rozwiązania w pełni ekologiczne i dokonują właśnie takich wyborów zakupowych.