Uromed

Uromed

Firma Uromed zajmuje się importowaniem oraz późniejszą dystrybucją artykułów medycznych. Koncentruje się głównie na produktach dla gabinetów ginekologicznych. Poza tym zaopatruje gabinety lekarzy o różnych specjalnościach, dostarczając im sprzęt jednorazowego użytku.

Posiada w katalogu produktów ponad 300 pozycji, a czas realizacji określa na jedynie 48 godzin. Z tego względu z oferty tej firmy decyduje się korzystać wiele gabinetów. Istotnym faktem w branży medycznej jest spełnianie wszelkich norm bezpieczeństwa i jakości, które są narzucane przez Unię Europejską.

Jako importer Uromed może zaoferować jedne z najniższych cen na rynku, konkurencyjne w porównaniu do innych dostawców sprzętu jednorazowego. Często są to również najnowsze pozycje na rynku, które pozwalają lekarzom i gabinetom na budowanie konkurencyjnej oferty i szybkie wprowadzanie wyższych standardów obowiązujących w branży. To bardzo ważne z biznesowego punktu widzenia w świecie, w którym konkurencja jest bardzo duża.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

Jedną z pozycji na liście produktów Uromed są gaziki dezynfekujące. Są one wykonane z włókniny i mają szerokie zastosowanie odkażające. Działają grzybobójczo i bakteriobójczo. Jest to produkt bardzo łatwy w użyciu. W opakowaniu zbiorczym znajdują się pojedyncze gaziki, każdy zapakowany w jednorazową saszetkę. Pozwala to na maksymalne zachowanie higieny podczas dezynfekcji skóry w warunkach medycznych. Sprawdzają się m.in. w trakcie wykonywania iniekcji, pobierania krwi, szczepień ochronnych, zabiegów kosmetycznych oraz w sytuacji skaleczenia lub zadrapania. To zatem produkt, który z powodzeniem zostanie wykorzystany w domowej apteczce.

Podobnie jak chusteczki do dezynfekcji, które przydają się nie tylko w przypadku skaleczeń, ale też wtedy, gdy chcemy zachować odpowiedni poziom higieny. Stężenie alkoholu 70% jest optymalne dla tego typu produktów, a jednocześnie maksymalnie skuteczne. Jeden gazik ma rozmiary 6 x 6 cm, zatem pozwala na komfortowe wykonanie swojej pracy oraz zdezynfekowanie nawet dużej powierzchni skóry. Jest to praktyczne zwłaszcza w sytuacjach, gdy zanieczyszczone są duże obszary, których w inny sposób nie da się zdezynfekować.

W gospodarstwach domowych szerokie zastosowanie znajdują także rękawice nitrylowe. Są one przeznaczenia diagnostycznego, jednak są niesterylne. Jeżeli nie posiadamy chusteczki do dezynfekcji lub nie są dostępne gaziki do rąk z alkoholem, rękawiczki są dobrą alternatywą w celu zachowania higieny. Zaletą rękawiczek z nitrylu jest fakt, iż nie posiadają w składzie lateksu. To bardzo dobra informacja dla osób uczulonych na ten materiał. Nie są od wewnątrz pokryte środkiem pudrującym, jednak są bardzo komfortowe nawet podczas długiego okresu noszenia. W pudełku znajduje się wiele sztuk, które wyciąga się w praktyczny sposób, nie dotykając kolejnej sztuki oprócz tej, którą trzyma się w ręce. Ze względu na dużą gamę produktów umieszczonych w ofercie, Uromed jest firmą, która dostarcza towar zarówno do hurtowni, jak i sklepów detalicznych.