Inter-Iodex

Inter-Iodex

Inter-Iodex oferuje produkty związane z szeroko pojętym utrzymaniem higieny. Dostarcza specjalistyczne preparaty do dezynfekcji, mycia i antyseptyczne. Ponadto zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu do mycia oraz dezynfekcji. Dzięki temu jest w stanie kompleksowo obsłużyć Klientów, którzy oczekują całego wachlarza produktów związanych z czystością.

Inter-Iodex oferuje także doradztwo techniczne, w którego zakresie np. szkoli pracowników firm oraz opracowuje szczegółowe programy sanitarne. Dotyczy to zarówno prewencji, jak i interweniowania w sytuacjach nagłych. Wszelkie działania poprzedzone zostają audytem sanitarnym, który pozwala na jak najlepsze rozpoznanie potrzeb. Firma posiada możliwości, by wdrożyć sprawnie rozwiązania, do których wykorzystuje urządzenia i procesy, które są nie tylko skuteczne, ale także optymalne finansowo. Inter-Iodex podkreśla, że w ciągu dobry od zamówienia jest w stanie w stanie dostarczyć odpowiednie preparaty przeznaczone do mycia i dezynfekcji.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bestsellery

W katalogu produktów Inter-Iodex znajdują się specjalistyczne preparaty przeznaczone do mycia, dezynfekcji oraz o działaniu antyseptycznym. Wykorzystywane są w nich własne receptury oparte o najwyższe standardy obecne w branży. Firma wdrożyła między innymi System Zarządzania Jakością, zgodny z normą ISO 9001:2015. Dzięki temu wszystkie procesy związane z produkcją są kontrolowane, co pozwala na wyeliminowanie pojawiających się po drodze problemów oraz ciągłe doskonalenie procesów.

Preparaty oferowane przez Inter-Iodex pozwalają na utrzymanie higieny na wysokim poziomie. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo konsumentów, a także czystość mikrobiologiczna produktów. Dlatego właśnie płyny do dezynfekcji są szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Można tu wymienić: zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego, mleczarskie, garmażeryjne, owocowo-warzywne, cukiernicze i piekarnicze, browarnicze, produkcja napojów, HoReCa. Bezpieczeństwo żywności jest niezwykle istotne i należy tu wyeliminować wszelkie zagrożenia dla konsumentów: chemiczne, fizyczne i biologiczne. Dlatego w przemyśle spożywczym zastosowanie znajdzie np. preparat biobójczy.

Kolejny w katalogu Inter-Iodex jest przemysł kosmetyczny. Producenci w nim działający są zobowiązani do działania zgodnie z Dobrą Praktyką Produkcji. Jej elementem jest Dobra Praktyka Higieniczna. Dalej mamy przemysł farmaceutyczny, dla którego Inter-Iodex przygotowuje preparaty do utrzymania higieny, takie jak płyn biobójczy czy preparat myjąco-dezynfekujący. Wymienić można także chemię samochodową, rolnictwo oraz hodowlę pieczarek. Ten ostatni obszar jest o tyle ciekawy, że pieczarki uprawiane są w jednym miejscu nawet przez kilkadziesiąt lat. W ten sposób zwiększa się ryzyko pojawienia się patogenów, które powodują choroby, a co za tym idzie - obniżają plony. Inter-Iodex wkracza tu z preparatami przeznaczonymi do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni. To pomoc dla właścicieli upraw w drodze do jak najlepszej wydajności.